Ballina ShowBiz Dua Lipa e tëra në Versace, brendi prestigjioz i veshjeve krenar me...

Dua Lipa e tëra në Versace, brendi prestigjioz i veshjeve krenar me superyllin shqiptar

334
0
SHPËRNDAJE

Superylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë shkëlqen në paraqitjet e saj publike.

Kjo për shkak të shijes së saj të jashtëzakonshme dhe stilit unik që zotëron.

Ky stil është përqafuar edhe nga brendet më të mëdha botërore të veshjeve, dhe nuk përbën ndryshim as për brendin prestigjioz, Versace.

Është pikërisht brendi italian i veshjeve që në rrjetin social Instagram ka bërë dy postime duke shprehur krenarinë me faktin se Dua Lipa bart koleksionet e fundit.

Dua ka preferuar Versacen në klipin e fundit “One Kiss” me Calvin Harris.

Ndërkaq, edhe në paraqitjen e saj televizive në Graham Norton Shoë pikërisht me DJ britanik ajo sërish preferoi Versacen.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments