Muzike, Yjet

Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj.

Bukuroshja kësaj radhe nuk ka festuar ndonjë sukses të konsiderueshëm muzikor.

Por, ajo ka arritur që të bëjë tetë milionë ndjekës në rrjetin social Instagram, gjë për të cilën ka falënderuar të gjithë me anë të një postimi.

Dua në foto shihet me sutjena interesante pjesë pjesë transparente dhe me grim të thjeshtë.

Dua po qëndron aktualisht në Australi ku po shoqëron Bruno Mars në disa koncerte.

Për këngëtaren ky vit ka qenë shumë i suksesshëm sidomos në aspektin e çmimeve.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë single pas ndarjes nga Paul Klein.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads