Ballina Sport Futboll Dorëzohet gazetari kontravers i cili fyu Shaqirin, nuk do ta besonit se...

Dorëzohet gazetari kontravers i cili fyu Shaqirin, nuk do ta besonit se çka bëri tani

317
0
SHPËRNDAJE

Gazetari kontravers, Enver Robelli është dorëzuar dhe ka fshirë postimin ku kishte fyer lojtarin Xherdan Shaqirin, pas ndeshjes së mbrëmshme.

Ai nuk ka mundur ti bëjë ballë presionit të publikut dhe është detyruar që ta fshijë atë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments