Home Futboll Donald Trump, në bisedime për të bërë paraqitje në WWE

Donald Trump, në bisedime për të bërë paraqitje në WWE

88
0
SHARE

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është në bisedime për ta bërë një kthim me paraqitjet e tij në WWE.

E përditshmja angleze, The Sun, raporton se në mesin e planeve të WWE për ta rindërtuar brendin e vet është edhe një paraqitje nga presidenti kontrovers i SHBA-së, Donald Trump, transmeton Gazeta Express.

Sipas Sportskeeda, ekipi krijues i WWE është duke punuar për ta shkruar një skript të shkurtë dhe të lehtë për Trump, për ta bërë atë të duket sa më mirë që të jetë e mundur.

Presidenti e ka një histori të gjatë me WWE dhe ai veçse është në “Hall of Fame” të kompanisë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of