ShowBiz

DOKTORI I VIPAVE “STUDION” DUA LIPËN, JA ÇFARË THOTË PËR PAMJEN E SAJ

Përveç talentit të saj dhe famës që ka arritur, këngëtarja Dua Lipa bie në sy edhe për bukurinë e saj natyrale.

Një fakt të tillë e ka vënë në dukje përmes një postimi edhe doktori i njohur i vipave Skerdi Faria. Ai ka publikuar në profilin e tij në rrjete sociale një foto të Duas ku krahas saj shkruan:

“Ai momenti kur i them vetes se s’ka bisturi e kirurgji plastike që dhuron një thjeshtësi e bukuri kaq natyrale”, përfundon Skerdi, ndërkohë që Dua duket vërtet mahnitëse dhe natyrale në këtë foto.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads