Ballina ShowBiz ‘Do publikoj foto lakuriq’, trondit me deklaratën shqiptarja seksi e çmendur pas...

‘Do publikoj foto lakuriq’, trondit me deklaratën shqiptarja seksi e çmendur pas Ronaldos

391
0
SHPËRNDAJE

Një premtim i shqiptares nga Kosova të quajtur Leona ka ‘tërbuar’ të gjithë.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo ka premtuar se do të publikojë foto nudo nëse Cristiano Ronaldo shkon tek Juventusi.

Ky postim i vajzës shqiptare ka bërë xhiron e internetit, dhe tashmë Ronaldo ka një ‘motiv’ më shumë për tu transferuar te ‘Zonja e Vjetër’ në Itali.

‘Nëse Ronaldo shkon tek Juventusi, do të postoj fotografitë e mia nudo një orë pas njoftimit’, ka shkruar shqiptarja e Kosovës në Twitter.

Mësohet se emri i vërtet i vajzës është Bleona Zogjani.

auto_2255-470x3461531034638auto_Leona-470x2521531034649

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments