Home Astrologji ‘Do na bjerë një bo mbë’-Zonja Meri jep lajme tronditëse për shenjat...

‘Do na bjerë një bo mbë’-Zonja Meri jep lajme tronditëse për shenjat e horoskopit

1602
0
SHARE

Ashtu si gjithmonë zonja Meri ka publikuar parashikimin për shenjat e horoskopit, ndërsa ka befasuar me atë që ka zbuluar.

Një bombë surprizuese që do të ndryshojë jetët e të gjithëve, duke na bërë optimistë dhe mjaft të ndjeshëm.

Në postimin e saj, Meri shkruan se: Sot Aferdita ne Dem do beje lidhje pozitive ,e lidhjet e henes ne Gaforre dhe Bricjap Mund te kemi me shume besim tek e ardhmja sidmos ne sigurine sentimentale dhe ekonomike Qe te ndodhi kjo duhet ta duam jeten me te pese Shqisat”

Më tej, ajo sugjeron që: Te marrim shije gezimi dhe ti lejojme te tjret te na afrohen e te na prekin Eshte momenti te duam te bukuren ne cdo forme te saj
Mund ta takojm etek nje fjale e bukur ne nje buzeqeshje apo ne natyre Le te jemi optimist dhe pozitive”, shkruan meganews.al.

Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë:

Dashi
Nje ceshtje familjare dhe ekonomike do perparoj me sukses duke ju dhene mundesine te qetesoheni Do takoni dike qe do e pelqeni shume ne nje ambjent familjar

Demi
Ne jeten personale do kete zhvillime te mira Nje lajm i mire ne lidhje me nje ceshtje pronesie do ju gezoj Nje takim apo udhetim i shkurter do jete shume romantik

Binjaket
Mund te merrni me shume fryme tani ne nje ceshtje ekonomike dhe ne planin personal do rregulloni nje marredhenie qe ju kishte shqetesuar

Gaforrja
Do gjeni mbeshtetje ne diten e sotme ne planin ekonomik dhe shoqerorNje njeohje e mire ne nje ambjent shoqerie mund te kthehet ne flert

Luani
Sot do shikoni nje permiresim ne nje ceshtje pune apo promovimi si edhe ne nje deklarate dashurie qe do jete vetem per ju

Virgjeresha
Eshte dite bashkepunuese dhe afrimiteti me persona qe ju lidh e ardhmja sidomos ne lidhje me punen dhe ekonomine por edhe me udhetimet e largeta

Peshorja
Do keni nje permiresim ne planin shpirteror dhe ekonomik i cili ju permireson kushtet e jetes dhe kerkesat per nje ngritje cilesore

Akrepi
Jeni ne nje moment bashkepunues te rendesishem dhe kontakti me jashte ku duhet te vendosni patjeter te beni nje ndryshim

Shigjetari
Kjo periudhe do ju permiresoj punen dhe marredheniet me njerzit me te cilet punoni Po keshtu do keni nje njohje te mire ne lidhje me punen

Bricjapi
Do jeni ne nje moment dashurie dhe vendimarje ne jeten personale Nuk perjashtohen fejesa dhe martesa te cilat do jene te mira

Ujori
Ne kete moment do shikoni nje permiresim te jetes familjare dhe nje ecuri me te mire ne lidhje me punen dhe shendetin

Peshqit
Keni shume lajme te mira per te marre dhe do ndjeheni shume te privilegjiuar ne jeten personale duke shijuar tashme cdo moment dhe fryt.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of