Kosovë, Lajme

Djali e rreh nënën në Malishevë, ajo kërkon ndihmë mjekësore

Rastet e dhunës në familje në Kosovë raportohen çdo ditë në polici.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje viktima e gjinisë femërore ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj.

Me këtë rast, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërkaq rasti është duke u hetuar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads