ShowBiz

Ditë gëzimi për Vjollcat, “mbretëresha” e tyre ka ditëlindjen!

Për motrat Vjollca dita e sotme është një nga më të bukurat.

Mamaja e tyre feston ditëlindjen dhe duket se Marina dhe Luana nuk i kanë rezistuar tundimit për të publikuar në rrjete sociale një urim special.

“Unë dhe vajza e ditëlindjes. Te dua Mam,”-ka shkruar Luana. Ndërkohë Marina ka shkruar:”Gezuar ditelindjen Mbretereshe!,”-përfundon bukuroshja e ekranit në rrjete sociale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads