Ballina ShowBiz Disa nga momentet intime që Angela Martini dhe burri i saj miliarder...

Disa nga momentet intime që Angela Martini dhe burri i saj miliarder i kanë ndarë me fansat

497
0
SHPËRNDAJE

Bukuroshja shqiptare Angela Martini dhe burri i saj rumuni miliarder, Dragos Savulescu janë padyshim njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Dashuria që ata i ofrojnë njëri-tjetrit, jeta luksoze dhe dhuratat gjigante që shkëmbejnë janë vetëm disa nga temat e diskutimit, shkruan lajmi.net

Për Angela Martinin mediat shqiptare dhe ato të huaja shkruajnë edhe për provokimet që bën nëpërmjet publikimit të fotografive qoftë vetë ajo apo edhe me burrin e saj.

Dyshja shumë shpesh kanë publikuar momente intime duke u puthur por edhe nga shtrati dhe i kanë ndarë me ndjekësit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments