Home Muzike ‘Digjet’ rrjeti pas publikimit të këtyre imazheve nga Rita Ora

‘Digjet’ rrjeti pas publikimit të këtyre imazheve nga Rita Ora

405
0
SHARE

Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Rita Ora është shfaqur sërish joshëse në imazhet e fundit. E veshur me sytjena të markës ‘Tezenis’ të cila ka një kohë të gjatë që i reklamon ajo ka ‘djegur’ rrjetin me pozat e radhës në Instagram.

Rita, përveç që ka zbuluar gjoksin e saj ka marrë poza seksi duke bërë lëvizje edhe me buzët andaj komentet pozitive dhe pëlqimet e shumta nuk kanë munguar.

Ajo, ka një numër të madh ndjekësish të cilët i përcjellin aktivitetet dhe detajet rreth karrierës dhe jetës private që Rita Ora ndanë nëpër rrjete sociale. Nuk është hera e parë që është shfaqur kaq provokative, madje në disa imazhe ajo ka dalë edhe nudo.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments