ShowBiz

Dhurata publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj!

Dhurata Ahmetaj, në të shumtën e rasteve paraqitet me grim dhe me plotë stil, shkruan Magazina.al.

Megjithatë, kësaj radhe Ahmetaj ka zgjedhur të tregojë fytyrën e saj natyrale duke pozuar tërësisht pa produkte të kozmetikës, pamja e së cilës lë shumë për tu dëshiruar.

Dhurata, që nga ndarja e saj e fundit, po vazhdon të ruajë jetën e saj private larg medias rozë duke mos treguar asnjë zhvillim.

E në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive. Kënga e fundit që ka lansuar është ‘D’.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads