ShowBiz

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’.

Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri.

Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re, shkruan Gazeta Express.

Në një fotografi të publikuar, këngëtarja shihet të ketë mbledhur një grup vajzash dhe shihen si gangstere, të veshura me maska e të rrethuara me vetura.

View this post on Instagram

#qikatemia 🔥

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads