Ballina ShowBiz Dhurata Ahmetaj ju magjeps në imazhin e fundit!

Dhurata Ahmetaj ju magjeps në imazhin e fundit!

279
0
SHPËRNDAJE

Ka kohë që nuk është angazhuar në muzikë, shkruan Magazina al.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Dhurata Ahmetaj e cila mban aktiv fansat e saj me publikimin e imazheve të shumta në rrjete sociale. Në llogarinë e saj Instagram, numëron mbi 170 mijë ndjekës, për të cilët publikon pothuajse vazhdimisht.

Në fotografinë e fundit ajo duket e mrekullueshme, me një pamje elegante dhe me grim të thjeshtë.

Kënga e fundit që ka lansuar është “D”, ndërsa nuk ka paralajmëruar se është në përgatitje të projekteve të reja.

Artistja nga Prizreni shpesh krahasohet me yllin botëror, Jennifer Lopez.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments