ShowBiz

Demi Rose vjen ’përvëluese’ në bikini (FOTO)

Modelja 26 vjeçare, Demi Rose është gjithnjë në qendër të vëmendjes, shkruan Magazina al.

Format trupore bombastike, kanë bërë që të jetë ndër më të kërkuarat dhe modelet më seksi në botë. Tanimë, në Instagram numëron mbi 6 milionë ndjekës, të cilët i mbanë aktiv me anë të pozave provokuese.

Këto që ”Magazina al” ju sjellë, thjesht nuk lënë vend as për imagjinatë teksa vë në pah linjat mëse të formësuara.

Duhet theksuar se, Demi Rose është duke shijuar pushimet luksoze në Tulum, Quintana Roo, në Meksikë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads