Yjet

Demi Rose tregon linjat e saj atraktive në bikini buzë Mykonosit

Ajo konsiderohet me të drejtë një prej femrave më atraktive në botë.

Demi Rose njihet për stilin e saj të jetës i cili është mjaft i shtrejtë dhe me shprehje provokative në rrjetet sociale.

Modelja 22 vjeçare ka treguar linjat trupore nga brigjet e Mykonosit në Greqi, në bikini ngjyrë krem.

Britanikja fantastike ka shkuar në Mykonos pasi qëndroi në Milano dhe Venedik, edhe këto dy udhëtime të përcjella plot luks.

Zjedhja e Demit ndikoi që të zbulohet gjoksi në masë të madhe, e këto imazhe ajo i ndau me 6.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo shfaqet me grim minimal në këtë foto teksa bruneta preferoi flokët e kapura për t’u dukur thjeshtë, por tejet seksi.

Demi ka konfirmuar se së shpejti udhëton në Los Angeles për të filluar një karrierë si yll i filmit.

Aktualisht bukuroshja është në lidhje me DJ Chris Martinez, kurse famë mori nga periudha e saj në romancë me Tygan në maj të vitit 2016, pasi ky i fundit ishte në krizë me Kylie Jenner.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads