ShowBiz

Del pa reçipeta dhe këmishë transparente, Oriola Marashi përvëlon sërish

Orjola Marashi premtoi se projektet e saj fotografike do të vijonin më tej.

Modelja ka kujtuar se destinacioni i rradhës ku do të realizonte setin fotografik ishte Saranda. Oriola vjen dhe më përvëluese me zhveshjen e saj të fundit.

Vetëm një këmishë nate transparente dhe gjoksin e lëshuar pa reçipeta. Ç’ka ndërmend kjo vajzë…! T’i vdesë nga zemra ndjekësit e saj…!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads