Ballina ShowBiz Debati i ndyrë me sharje dhe fyerje, mes motrës së Encës dhe...

Debati i ndyrë me sharje dhe fyerje, mes motrës së Encës dhe ish-banorit të ‘Kafazit të Artë’

381
0
SHPËRNDAJE

Ajo ka arritur të bëhet mjaft e njohur si për stilin e saj mjaft ekstravagant në veshje e make up si dhe për format e saj mjaft të bëshme.

Uindi provokon dhe di mjaft mirë se si ta bëjë këtë, e për rrjedhojë merr dhe shumë komente apo ngacmime.

Por ky i fundit ka qenë goxha thumbues dhe banal.

Mesa duket një debat i nxehtë ka plasur mes saj dhe ish-banorit të “Kafazit të Artë”, Arben Kasemi, debat të cilin Uindi e ka postuar në Insta stories.

Në mesazh Arbeni e ka ofenduar Uindin, ku ndër të tjera e ka quajtur “Prostitutë e Vogël”.

18 vjeçarja nuk ia ka përtuar dhe me të njëjtën gjuhë i është përgjigjur mesazhit të tij.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments