Ballina ShowBiz Dafina Zeqiri po bashkëpunon me yllin me famë botërore

Dafina Zeqiri po bashkëpunon me yllin me famë botërore

329
0
SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë.

Pasi u shfaq në videoklipin e French Montana-s, këngëtarja shqiptare nuk ndalet. Së fundmi ajo po punon me një ndër artistët me famë botërore.

Ajo po bashkëpunon me vokalistin e grupit ‘Magic’, Nasri. Ky grup me këngën e tyre ‘Rude’ arritën një sukses të madh. Kjo këngë ka në YouTube mbi 1 miliard klikime. Mirëpo si duket këngëtari i njohur Nasri e pëlqen shumë Dafinën dhe ka thënë fjalët më të mira për të.

“Drejt nga Kosova. Dafina Zeqiri krijoi pak kohë për mua gjatë udhëtimit në LA. Në shkruajtëm diçka që duket si klasike. Grua e fuqishme. Këngëtare e shkëlqyer.” , shkruan ai në rrjete sociale

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments