Ballina ShowBiz Dafina Zeqiri filmon veten duke bërë dush

Dafina Zeqiri filmon veten duke bërë dush

279
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.

Ajo tash e një kohë është zhvendosur për të jetuar në Amerikë, pranë të dashurit të saj, Jose.

Përveç kësaj, këngëtarja po punon shumë për t’u futur në tregun e muzikës ndërkombëtare.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram,  në të cilën ka provokuar ndjekësit nga vaska.

E zhveshur tërësisht, këngëtarja po argëtohej me muzikë, derisa nuk ngurroi ta merrte telefonin dhe ta realizonte një video duke bërë dush.

blob:https://www.dailymotion.com/ce95d111-6c67-49df-8945-887c0d92e313

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments