Ballina ShowBiz Dafina, skena intime me të dashurin e ri në rrugë, shikoni si...

Dafina, skena intime me të dashurin e ri në rrugë, shikoni si nuk ia heq dorën nga të pasmet

337
0
SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri bëri bujë me lidhjen e saj të re. Këngëtarja u bë më e komentuara në mediet rozë bashkë me të dashurin e saj.

Një video në mes të rrugës tregon se sa shumë e dojnë njëri-tjetrin sa nuk mund të ndahen as në vendet publike.

Por ajo që bie në sy në këtë skenë intime mes Dafinës dhe të dashurit të saj, është pikërisht dora e vendosur e tij në të pasmet e Dafinës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments