Ballina Muzike Dafina s’ka nevojë për fitnes, shikoni format e saj trupore

Dafina s’ka nevojë për fitnes, shikoni format e saj trupore

715
0
SHPËRNDAJE

Në Kosovë janë disa fytyra publike të cilat ndonëse merren me fitnes prapë se prapë nuk lënë fare për të dëshiruar me linjat trupore.

Por, ka edhe të atilla që edhe pse nuk e vizitojnë fitnesin kurrë, kanë forma trupore për t’u lakmuar, shkruan lajmi.net Një nga emrat e tillë është Dafina Dauti.

Këngëtarja mbrëmë në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se është fotografuar nga pas e që dukej tejet seksi dhe në formë.

Dafina shpesh në intervista ka treguar se këto linja i ka trashigim dhe se nuk është se bën fitnes. Madje, ajo pati theksuar se gjithmonë i ha ushqimet që do por që nuk shto peshë!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments