ShowBiz

Dafina e zhveshur, trupi i saj e bën të papërballueshme

Dafina Zeqiri ka bërë kohëve të fundit një fotosesion ku në të paraqitet edhe e zhveshur

E fotoja e fundit që ka plasuar këngëtarja nëpër rrjetet sociale tregon se sa seksi është Dafina.

Buzë liqenit ajo shihet se ka mbi vetëm një pallto të zezë por pjesa tjetër e trupit është e zhveshur dhe brenda saj shihet pothuajse i tërë gjoksi.

Dafina ka bërë edhe foto të tjera.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads