ShowBiz

Dafina befason me pamjen, këtë herë pa grim dhe me maskë në fytyrë

Dafina Zeqiri këtë herë vjen ndryshe.

Jemi mësuar ta shohim këngëtaren Dafina Zeqiri gjithmonë me shumë stil, të rregulluar dhe në fotografi mjaft profesionale.

Megjithatë, këtë herë Dafina ka befasuar fansat, pasi është shfaqur pa grim dhe me një maskë për përkujdesje të fytyrës.

Sa i përket karrierës, Dafina para pak ditësh ka publikuar me videoklip këngën më të re, atë me titull ‘Alo’ me DJ Geek.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads