Futboll, Sport

Cristiano Ronaldo dhe Georgina argëtohen në borë

Real Madridi do ta ketë një mesjavë pa angazhime dhe lojtarët e tij nuk do të rikthehen në stërvitje deri të martën pasdite.

Për këtë arsyeje, Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të argëtohet bashkë me të dashurën Georgina Rodtiguez në bjeshkë me borë, transmeton Express.

Ai u argëtuan në një ditë plot me borë bashkë me edhe disa miq tjerë.

Ndërkohë, Georgina i ka publikuar disa fotografi nga kjo mini aventurë në Instagram.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads