Futboll, Sport

Çmenduri, tifozi i Liverpoolit ia ‘falë’ gruan Shaqirit pas golave që shënoi ndaj Unitedit

Xherdan Shaqiri lirisht mund të quhet ‘Heroi’ i ndeshjes së mbrëmshme të Liverpoolit kundër Manchester United.

Fillimisht rezultati ishte 1 me 1, por sulmuesi shqiptar hyri në lojë në minutën e 70’të dhe brenda 10 minutave i inkuadruar në ndeshje, shënoi dy gola.

Kjo i lumturoi jashtë mase fansat e Shaqirit, të cilët menjëherë pas përfundimit të lojës, vërshuan me komente nëpër rrjetet sociale.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads