Home Ballina Çmenduri! Asnjë femër nuk e ka pasur këtë sukses të Dua Lipës...

Çmenduri! Asnjë femër nuk e ka pasur këtë sukses të Dua Lipës këtë vit

87
0
SHARE

Dua Lipa ka pasur vitin më të çmendur ndonjëherë.

Në listat e publikuara për fund vit, Dua Lipa gjen veten në krye të shumicës prej tyre.

Por, ajo që vërehet është se super-albumi debutues i Duas ka qenë albumi më i dëgjuar nga të gjithë artistet femra në botë, shkruan Gazeta Express.

Albumi i cili mban emrin e artistes, ‘Dua Lipa’ është publikuar në pranverë të vitit 2017 dhe që nga atëherë gjithçka ka ndërruar në jetën e këngëtares nga Kosova.

Dua ka treguar se e ka mbyllur epokën e albumit të parë dhe se është duke e bërë gati albumin e dytë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of