Jetë

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e shtunë 22 dhjetor 2018?

DASHI

Gjatë kësaj dite kënaqësitë që do përjetoni do jenë edhe më të mëdha nga sa i keni menduar edhe vete. Nëse jeni në një lidhje atmosfera do jetë elektrizuese dhe pasionante. Sot mund të merrni edhe vendime të rëndësishme sepse do jeni shumë te kthjellët. Ju beqarët nga ana tjetër do keni takime të cilat pas pak kohësh do marrin një kthesë më serioze. Ka shumë gjasa që të krijohen edhe lidhje afatgjata. Në punë Marsi do ju ndihmojë ta përmirësoni situatën me kusht që ju të lini pas krahëve ankthin dhe stresin. Në planin financiar do iu ndihmojnë disa miq dhe do i zgjidhni problemet që keni pasur. Më në fund do merrni frymë lirisht.

BINJAKET

Asgjë dhe askush nuk do ju sfidojë gjatë kësaj dite kështu që merrini gjërat me sa më shumë qetësi. Për ju të dashuruarit do të mbizotërojë lumturia. Vazhdoni të tregoheni tolerantë e të bëni disa lëshime të vogla dhe do e shihni që ambienti do ngrohet më tepër. Ju beqarët do jeni sharmantë dhe do bëni për vetë cilindo që iu pëlqen. Pritet edhe krijimi i ndonjë lidhjeje. Në punë do merrni iniciativa të guximshme dhe do i kaloni njëherë e mirë pengesat që keni pasur. Do e kuptoni se çdo gjë është më e thjeshtë nga sa keni menduar. Për sa iu përket financave do keni fat. Gjithsesi kjo nuk do te thotë që iu të hidheni menjëherë në detin e shpenzimeve.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads