Jetë

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e shtunë 15 dhjetor 2018?

GAFORRJA

Gjatë kësaj dite do jeni në kërkim të emocioneve të forta dhe shpesh do ja lini gjërat edhe fatit. Nëse keni një lidhje, partneri juaj do e kuptojë se mund të mbështetet fort tek ju. Megjithatë ai do ketë një defekt të vogël: iu beson shumë atyre që të tjerët i thonë. Flisni me të dhe shpjegojini se më tepër se ju nuk ia do askush të mirën. Ju beqarët kishit ëndërruar dashurinë e madhe? Yjet do ua përshpejtojnë takimin e rëndësishëm dhe jeta do ju marrë tjetër kuptim. Në punë askush nuk do ju ndalojë aktivitetin që keni nisur edhe pse në disa momente stresi do jetë i madh. Ekuilibri financiar do jetë i qëndrueshëm, por kujdes me shpenzimet.

PESHORJA

Sot do jetë dita e ndryshimeve të mëdha sidomos nëse keni menduar për projekte të mëdha. Ju të dashuruarve nuk do iu pëlqejnë aspak detyrimet dhe të zakonshmet. Do kërkoni gjithë kohës të provoni gjëra të reja që t’iu sjellin më shumë emocione. Kujdes mos tentoni të shikoni dikë tjetër sepse kur ta humbni partnerin do iu vijë shumë keq. Jupiteri do jetë planeti që do iu ndihmojë ju beqarëve dhe do iu sjellë fat. Në vend që të merreni me të ardhmen profesionale më mirë kujdesuni për të tashmen që ajo të jetë edhe më ë mirë. Bashkëpunimi dhe mençuria do ju ndihmojnë tej mase. Fale disa shpenzimeve të papritura që do bëni financat ka mundësi të dobësohen.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads