Jetë

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e hënë 3 dhjetor 2018?

GAFORRJA

Për fatin tuaj të mirë sot do keni mbështetjen e Marsit që do ju shtyjë të ecni para dhe ta bëni jetën tuaj akoma më të bukur.

Nëse jeni në një lidhje do i merrni me qetësi edhe disa mosmarrëveshje që mund t’iu lindin, madje mund të merrni përsipër edhe disa faje vetëm për ta qetësuar situatën.

Mbrëmja në fakt do jetë shumë më e qetë dhe më e bukur. Nëse jeni beqarë do ndërmerrni sfida dhe do guxoni të njiheni edhe më tej me disa persona që do ju prezantojnë miqtë.

Në punë nuk do keni dyshim tek aftësitë tuaja dhe mund të provoni veten në një projekt madhështor. Fillimi i mirë është gjysma e punës. Financat do mbeten të njëjta si dje.

SHIGJETARI

Venusi do ju mbrojë mjaft sot sidomos në sektorin profesional dhe do ju sjellë shumë sukses.

Do jeni fitimtarë në çdo iniciativë që të ndërmerrni.

Nëse keni një lidhje, sado të ngarkuar të jeni, nuk do e lini pas dore partnerin dhe do e dashuroni pa dorashka.

Dialogu dhe mirëkuptimi do mbizotërojnë gjithë kohës.

Ju beqarët duhet të largoni sa më parë turpin sepse do humbisni mundësi të vyera.

Në punë nuk do jeni më të pavendosur dhe priten vetëm gjëra pozitive.

Financat nuk duhet t’i  lini pas dore sepse situata mund të përkeqësohet më shpejt nga sa mund ta mendoni.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads