Jetë

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e mërkurë 26 dhjetor 2018?

BINJAKET

Falë ndikim të madh të planetëve sot do e dëgjoni më shumë zërin tuaj të brendshëm dhe gjërat do ju ecin më së miri. Nën influencën e Mërkurit gjithçka do shkojë mirë për ju të dashuruarit. Ai do tregohet tolerant dhe do iu kuptojë për gjithçka që do keni nevojë. Ju beqarët ka shumë gjasë të njihni më në fund personin që keni ëndërruar prej kohësh. Mos e humbni rastin sepse nuk do ju vijë më një i tillë. Në punë nuk do jeni shumë të organizuar dhe herë pas here do ju dalin të papritura të pakëndshme. Ndryshoni sa pa qenë ende vonë. Buxheti do të përmirësohet ndjeshëm, megjithatë kujtohuni gjithmonë se paraja nuk sjell gjithmonë lumturinë.

GAFORRJA

Pritet që gjatë kësaj dite të keni ide shumë të mira dhe do arrini të sqaroni edhe disa çështje të mbetura pezull prej kohësh. Ju të dashuruarit, në momentet kur jeni me partnerin lërini prapa problemet familjare sepse vetëm kështu do kaloni çaste të këndshme me të. Ju beqarët do përjetoni emocione të shumta falë një takimi impresionues. Nëse ndiheni mirë me të që në takimin e parë, mos e lini t’iu ikë nga duart. Në punë do bëni mirë të ndiqni intuitën dhe nuk keni për t’u zhgënjyer kurrë.  Mund të ndryshoni edhe drejtimin për të pasur suksese më të mëdha. Në plasnin financiar do iu duhet të merrni vendime të rëndësishme. Tregohuni të matur dhe do dilni të fituar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads