Ballina ShowBiz Christine “çmend” Manchesterin, del pa jelek në qytet

Christine “çmend” Manchesterin, del pa jelek në qytet

325
0
SHPËRNDAJE

Christine McGuinnes është para pa jelek dhe në një fustan solemn derisa ka xhiruar skena për RHOC.

Ajo ka treguar se gjithçka ka harruar nga një natë më parë e burrit të saj Paddy.

Christine u bë pjesë e përfoljeve nëpër media pasi që burri i saj Paddy McGuinness ishte parë shumë afër me ish këngëtaren e “All Saints”, Nicole Appleton.

Christine McGuinness sot ka bërë një paraqitje tepër seksi derisa ka vazhduar rolin e saj në “Real Housewives Of Cheshire” – ku nuk hezitoi ta paraqes edhe unazën e saj të martesës.

Aktorja është edhe një fanatike e fitnesit por pak shihet të bëj këso paraqitjesh duke ekspozuar kaq shumë gjoksin e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments