Home Ballina Çfarë thoshte Gent Cakaj për bashkimin Kosovë – Shqipëri?

Çfarë thoshte Gent Cakaj për bashkimin Kosovë – Shqipëri?

59
0
SHARE

Gent Cakaj në nëntor të vitit të kaluar kishte folur rreth bashkimit eventual të Kosovës dhe Shqipërisë.

I pyetur se a duhet bashkuar Kosova me Shqipërinë ai kishte thënë se duhet shikuar mënyra se si mund të bëhet bashkëpunimi mes dy shteteve.

Për më shumë, shikojeni videon.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of