Muzike, Yjet

Çfarë po ndodhë me Norën, zbulon tërësisht të pasmet? (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka treguar shumë nga trupi i saj në imazhet e fundit të postuara në Instagram.
Me veshjen tejet të ngushtë dhe transparente ajo duket tejet seksi, shkruan lajmi.net

Në fakt Nora ka zbuluar vithet e formësuara nën rrjetën që ka veshur. Ajo vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shumë të suksesshme në tregun muzikor shqiptar.

Projekti i fundit i Norës ishte në duet me Mixey dhe kënga ‘As ni gote’ është pëlqyer shumë nga publiku.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads