ShowBiz

Çfarë po ndodh me Mc Kreshën? Ky ndryshim drastik i tij!

Mc Kresha konsiderohet te jetë njëri ndër reperët më të pëlqyer nga publiku, Magazina.al.

Që nga fillimi i karrierës muzikore ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave, që vazhdojnë të përkrahin edhe në ditët e sotme, e madje këngët e tij bëhen gjithnjë hite.

Por, së fundmi ajo çka na bie në sy është ndryshimi drastik që ka bërë Kresha, që nga fillimi i karrierës e deri më tani, saqë nuk po e njohim me stil të ri të flokëve.

Shikoni disa nga imazhet dhe vëreni ndryshimet.

Këngët e fundit që ka publikuar janë , “Duqa mi duqa” dhe “Numra”, kjo e fundit në bashkëpunim me Capital T.

Ndërsa, PINT kanë paralajmëruar edhe albumin e ri që do sjellin së shpejti në treg, UNITED STATE OF ALBANIA.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads