Ballina ShowBiz Çfarë ndryshimi drastik i Rita Orës

Çfarë ndryshimi drastik i Rita Orës

343
0
SHPËRNDAJE

Rita Ora momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të komentuara në botë

Ylli kosovar më famë botërore, është thuajse çdo natë pjesë e eventeve prestigjioze me performancat e saj.

Rita në paraqitjen e saj të fundit ka befasuar me dukjen e saj, ajo na vjen si një tigreshë seksi.

Këto imazhe i ka ndarë më ndjekësit vet këngëtarja në rrjetin e saj social Instagram.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments