4 C
Pristina

Yjet

Ballina Yjet
Yjet

Çfarë mendojnë meshkujt kur vajzat bëhen xheloze

Xhelozia është gjithmonë pjesë e një lidhjeje dhe duhet pranuar, por deri në momentin që nuk i kalon limitet. Nëse kjo ndodh...

6 diamantet më të kushtueshëm në botë

Diamantet janë objekte të bukur, por disa janë edhe më të bukur se të tjerët. Në të vërtetë, këta gjashtë që do...

Për të mbajtur trupin në top formë ndiqeni këshillën e Xhesikës

Me siguri shpesh e keni pyetur veten se si është e mundur ë çdo herë modelet të kenë të njëjtën linjë të...

Rita Ora apel për shqiptarët e prekur nga tërmeti: Jepni ndihmën tuaj

Më 21 shtator Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm, por që fatmirësisht nuk u shoqërua me viktima, por gjithsesi frika...

Hashim Thaçi ndan medalje presidenciale për rapsodin Dervish Shaqa

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ndarë sot medalje presidenciale familjes së rapsodit të njohur, Dervish Shaqa.

“Cepi i botës” xhirohet nga Droni, spektakël i vërtetë !

Një djalosh nga Letonia kë bërë një filmim me dronin e tij në lumin Daugava në Letoni, dhe ky filmim i ka...

Njihuni me kryeqytetin botëror të *eksit

Pattaya në Tajlandë konsiderohet si kryeqyteti botëror i seksit. Këtë titull nuk e ka marrë më kot, pasi në...

Jeta mes klisheve: Në Kosovë të qeshin, në Gjermani prodhuesi i BMW pinë Fanta

Një kosovar ka bërë një krahasim mes jetës dhe klisheve në Kosovë dhe në Gjermani, ku ai punon për disa muaj gjatë...

Publikohet kënga e re e Elvana Gjatës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. Kënga e re është quajtur...

Unikkatil e thellon luftën me Dudën: I thotë ‘skrrajë’ në mes të Gjilanit

Unikkatil ka mbajtur koncert në qytetin e Gjilanit. Unikkatil pas koncertit në Mitrovicë kishte njoftuar se nuk do kthehet...
0FansaPëlqeje
1,643NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Recent Posts