8.7 C
Prishtina

ShowBiz

Ballina ShowBiz
ShowBiz

Urimi i veçantë i Ritës për Elenën

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka bërë një urim me foto të vjetra në ditëlindjen e motrës së saj Elenës.

Rihanna publikon librin, i kushton mijëra dollarë

Rihanna ka lansuar librin autobiografik. Rihanna ka publikuar një libër prej 1,050 fotografish të vetvetes i cili ka kushtuar...

A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë

Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar....

Vlora Çitaku: Muriqin e dua fort, do shkoja edhe në luftë me të

Kosova mbrëmë ka arritur të shënojë fitore të madhe ndaj Malit të Zi me rezultat 2-0 dhe natyrisht se nuk mungoi as...

Kjo është frizura më e popullarizuar për vjeshtë

Fillimi i sezonit të ri gjithmonë është periudhë e mirë për ndryshim të dukjes, ndërkaq njëri ndër truqet më efektive për transformim...

10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë

Ndonëse meshkujt nuk mund të jenë gjithnjë romantikë, ata kanë disa gjëra të cilat i bëjnë, por që femrat nuk kanë dijeni....

Tayna ju çmend me fustanin e kuq

Duke qenë një prej këngëtareve më të suksesshme aktuale, Tayna është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Profili i...

Rita Ora i bën një surprizë të këndshme fanses

Rita Ora ka kaluar një pjesë të ditës me një fanse. Rita ora është nga këngëtaret më të pëlqyera...

Tayna pozon pa sytjena

Tayna i ka hequr sytjenat dhe duket tejet joshëse në foton e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka...

Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duket

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte.
0FansaPëlqeje
1,643NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Recent Posts