12 C
Prishtina

Jetë

Ballina Jetë
Jetë

Horoskopi Ditor: Për ditën e diele 04.10.2020

Dashi Dita e diel do të nisë mjaft mirë, por me afrimin e pasdites do të keni rënie energjie,...

Horoskopi Ditor, e martë 29 shtator 2020

Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon...

Horoskopi Ditor per neser date 28.09.2020!

Dashi Nesër do të keni një energji të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën...

Femrat që u përkasin këtyre tri shenjave të Horoskopit i marrosin burrat pas vetes

Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të horoskopit kanë si...

HOROSKOPI DITOR, E MARTË 29 TETOR 2019

DashiJeni në një fazë të plotë rikuperimi, pavarësisht ndikimit të kundërt të planetit Mars. Me gjasë mund të shfrytëzoni momentin për t’u...

HOROSKOPI DITOR, E PREMTE 25 TETOR 2019

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos përfshiheni në debate të lindura për shkak të punës apo...

HOROSKOPI DITOR, E ENJTE 24 TETOR 2019

DashiNëse doni qe marrëdhënia me partnerin te ece edhe me mire sot duhet te tregoheni me te përkujdesur për te dhe t’i...

Zbulo anën më ‘pikante’ të çdo shenje të Horoskopit

DASHINjerëzit Dash janë intensivë dhe të zjarrtë në intimitet. Një Dash nuk ka frikë të rrezikojë dhe ka vullnet të admirueshëm. Kjo...

Mos u martoni me një person që i ka këto shprehi

Jeni duke menduar të martoheni? Ky patjetër se është vendim i madh. Nëse e zgjedhni partnerin e duhur, ju...

Nëse po kërkoni një lidhje serioze, hiqni dorë nga këto shenja horoskopi

Binjakët Binjakët janë më të prirur për të patur një marrëdhënie jo tradicionale. Kjo, sepse ata janë kaq...
0FansaPëlqeje
1,643NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Recent Posts