12 C
Prishtina

Fun

Ballina Fun
Fun

Nëna e tij u largua pa e puthur, ky ishte reagimi qesharak i vogëlushit

Momenti kur një vogëlush 2-vjeçar reagon me emocion kur nëna e tij që po nxitonte për në punë, harroi ta përkëdhelë atë.

Mos e përdorni më telefonin për alarm, pasi ta lexoni do e mësoni

Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm...

Sa ‘D’ janë në këtë foto? Askush s’e qëllon me të paren

Sot të gjithë po i përdorim komjuterët dhe telefonët tonë të mençur për shumë orë të tëra. Është e...

Atletet “Jezu Krishti” që përmbajnë ujë të shenjtë shiten brenda disa minutash në internet

Atletet “Jezu Krishti” që përmbajnë ujë të shenjtë shiten brenda disa minutash në internet Një palë atletesh prej 3000...

Këtë verë u thyen rreth 400 rekorde temperaturash në botë

Sipas një analize të temperaturave, gati 400 rekorde të temperaturës më të lartë të të gjitha kohërave janë thyer në pjesë të...

Kafeja mund të bëhet një luks i shtrenjtë, paralajmërojnë ekspertët – tregojnë edhe arsyet

Kafeja mund të bëhet një luks i shtrenjtë, paralajmërojnë ekspertët – tregojnë edhe arsyet Kafeja mund të bëhet një...

Zgjedhni kafshën tuaj të preferuar dhe zbuloni çfarë tregon për natyrën tuaj

Marrëdhënia qe shfaqim me kafshët shpesh herë është një mënyrë shumë e mirë për të kuptuar veten Secila kafshë...

Pamje të pazakonta: Krokodili 5,5-metërsh e përpin një krokodil tjetër të tërë

Momenti kur një krokodil 5,5-metërsh përpiu një krokodil të sojit të tij është kapur në kamera. Bashkëpronarja e një...

Parfumi do të zgjasë më shumë me këto truke që me siguri nuk i...

Të gjithë dëshirojmë që parfumi të na zgjasë shumë. Ndonjëherë nuk kemi ç’të fusim më para në çantë dhe...

Unaza e fejesës që po konsiderohet si më e bukura në botë

Një dizajner ka krijuar një unazë të diamantë me ngjyrë të verdhë, duke përdorur materiale të metalta. Bobby White...
0FansaPëlqeje
1,643NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Recent Posts