Fun, Kosovë, Yjet

Burri miliarder poston një foto përvëluese të Angela Martinit

Ai është i martur me një prej femrave më të bukura shqiptar dhe është i dedikuar ndaj saj tërësisht.

Dragos Salvulescu është bashkëshorti rumun dhe miliarderi që i rrëmbeu zemrën Angela Martinit.

Modeles shkodrane duket se i ka lulëzuar fati me burrin e saj pasi duket se ai lë mendjen për të dhe me të drejtë.

Në ditën e të dashuruarve ai ka uruar ndjekësit e tij me një foto të zonjës së zemrës Angela Martini. Modelja ka pozuar e hatashme dhe fotoja e saj nuk ka të sharë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads