ShowBiz

BUKUROSHJA KIM KARDASHIAN NË NDIHMË TË NJERËZIMIT?

Ylli televiziv Kim Kardashian muaj më parë kishte një takim me presidentin e Amerikës, Donald Trump për të liruar një grua 63 vjeçare për marijuana.

Falë Kardashian gruaja është liruar, mirëpo kjo nuk përfundon këtu ajo ka marrë një iniciativë për të liruar edhe 50 mijë njerëz të tjerë sipas TMZ, transmeton Klan Kosova.

Komentatori amerikan Van Jones e konfirmoi këtë duke shtuar se edhe trajtimi mizor ndaj femrave do të zhduket.

Dhe tha se falë kësaj Kim meriton një respekt të madh, pasi që po ndihmon njerëz që nuk i njeh.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads