Ballina Shendetesi Brenda festës luksoze të Xhensila Myrtezajt!

Brenda festës luksoze të Xhensila Myrtezajt!

348
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen e 25-të, shkruan Magazina.al.

Ajo tashmë ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët. Madje, përveç këtyre Xhensilës i është organizuar edhe një parti nën përkujdesjen unike të “Ami Event”, të dekoruar si asnjëherë më parë.

Përmes fotografive të shpërndara në llogarinë e saj Instagram, ajo ndjehet mjaft e lumtur dhe mëse e bekuar.

“Kete ditelindje jam mbi endrra me shume se kurre… 🙏”, – ka shkruar Myrtezaj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments