Ballina ShowBiz Braziliania seksi me emër të çuditshëm “pushton” kopertinën e Playboy Italia

Braziliania seksi me emër të çuditshëm “pushton” kopertinën e Playboy Italia

497
0
SHPËRNDAJE

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi.

Katiely Kathissumi është një modele braziliane e cila prej disa kohësh punon në Itali. Sëfundmi Katiely me linjat e saj perfekte ka pushtuar kopertinën e muajit prill të revistës së famshme Playboy për Italinë, duke u bërë shumë e njohur në gadishullin Apenin.

Katieli është gjithashtu një fanse e futbollit dhe në qershor ajo do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Brazilit në Botërorin Rusi 2018.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments