Ballina ShowBiz Bombastike! Demi Rose e lë në hije Kim Kardashianin

Bombastike! Demi Rose e lë në hije Kim Kardashianin

442
0
SHPËRNDAJE

Demi Rose edhe një herë ka treguar fizikun e saj fenomenal, teksa ajo fotografohej me një body të bardhë në Ibiza.

Zeshkania me forma seksi edhe njëherë u sigurua se të gjithë sytë në vendpushimin luksoz në Ibiza ishin mbi hiret e saj bombastike.

Rrjeta e “peshkut” që i mbulonte gjoksin nuk mund t’ia fshihte atë plotësisht nga sytë kuriozë dhe të pasmet “shpërthyen” sheshit për t’i çmendur fansat në Instagram.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments