Ballina ShowBiz Bleona Qerreti fotografohet duke u rrezitur nudo në plazh

Bleona Qerreti fotografohet duke u rrezitur nudo në plazh

2721
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka befasuar shpesh publikun me veshjet interesante të saj, apo ekspozimin e tepërt të gjoksit dhe të pasmeve të saja.

Mirëpo, tani ajo ka dal e tëra “topless”.

39 vjeçarja ka befasuar të gjithë kur u shfaq në një plazh në ishullin italian, Sardenia pothuajse e tëra e zhveshur.

Ajo kishte veshur vetëm në palë bikini të poshtme, megjithëse edhe ato pothuajse ekspozuan çdo gjë të sajnë.

Bleona ka marrë vëmendjen e gjithë të pranishmëve, madje edhe të paparacive të cilët kanë kapur pamjet e saja.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments