Ballina Lajme Botë Bitcoin bie në pikën më të ulët që prej një muaji

Bitcoin bie në pikën më të ulët që prej një muaji

319
0
SHPËRNDAJE

Bitcoin ra në pikën më të ulët që prej një muaji pasi Google bëri të ditur se do të ndalonte reklamimin i cili promovon kriptovalutat dhe Ofertat Fillestare të Monedhave.

Kriptovaluta më e madhe në botë, sipas CoinMarketCap, përcjell Telegrafi, brenda 24 orëve ra me 6.04 për qind në 8,253.61 dollarë, pika më ulët që nga 12 shkurti, kur Google tha të mërkurën se ndalimi hyn në fuqi në qershor.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments