Uncategorized

Big Mama ‘del’ jashtë kontrollit! Shanë ‘live’ në emision moderatorin

Mysafirja e radhës n’KosovëShow ishte këngëtarja Big Mama.

Përballë Shpëtim Deskut ajo foli për karrierën e saj muzikore, jetën private e posaqërisht rënien në peshë, shkruan lajmi.net

Ajo nofkën ‘Big Mama’ ia ka vënë vetes gjatë kohës kur ishte mbi peshë, sot nuk po i shkon aspak me pamjen e jashtme dhe fizikun që Bigi e ka arritur ta fitoj pas intervenimeve të shumta.

Duke qenë një femër beqare, ajo ka treguar se tani kur ka ndryshuar komplet pamjen, ngacmimet e shumta nga meshkujt janë shtuar.

Madje ka ‘frikë’ se do i humbasë edhe shokët e ngushtë që po i vardisen.

Në fakt Bigi dhe moderatori njihen se janë miq shumë të mirë dhe në emision bashkë kanë bërë shumë shou, herë-herë duke përdorur edhe fjalë banale.

Në një moment ajo e ka sharë madje Shpëtimin. E për këto detaje dhe për ta kuptuar se si duhet të jetë mashkulli ideal për Big Mamën ndiqeni intervistën e plotë aty ku mund ta ndiqni edhe intervistën me mysafirin e dytë e që është Gazmend Tafili.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads