ShowBiz

Beyonce miliardere, por blen gjëra në lokal gjithçka “2.5 euro“

Është një nga femrat më të pasura në botë, por pavarësisht kësaj duket se atë nuk e shqetëson aspak të bëjë blerje në dyqanet të cilat ofrojnë ulje çmimesh.

Bëhet fjalë për divën e muzikës, Beyonce, pasuria e së cilës kap një vlerë marramendëse.

Këtë fundjavë ylli i muzikës, e shoqëruar nga vajza e saj, Bleu Ivy, është fotografuar në një dyqan në Los Angeles duke bërë shopping.

Por ajo çfarë vihet re, është se dyqani, nga i cili Beyonce dhe vajza e saj, kanë bërë shumë blerje kishte ulje çmimesh.

Pavarësisht pasurisë marramëndëse, duket se Beyonce nuk e ka aspak problem të blejë gjërat që ajo dëshiron të cilat ofrohen me disa dollarë më pak.

Aktualisht diva e muzikës është duke punuar për realizimin e klipit të saj të ri, i cili vjen në bashkëpunim me bashkëshortin e saj, Jay Z.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads