Ballina Uncategorized Bebe Rexhës i del gjoksi, ja pamjet e nxehta

Bebe Rexhës i del gjoksi, ja pamjet e nxehta

482
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha shpesh herë di të jetë bëjë provokime dhe të jetë në qendër të vëmendjes.

Në foto tregohen një djalë i cili po i prek gjoksin e ukur të Bebe-s. Akoma nuk njihet se kush është ky personi, pasi nuk mund të shikohen shumë qartë.

Në foto Bebe duket shumë e lumtur, gjithashtu edhe djali i cili po shijon gjoksin e saj të mahnitshëm.

auto_bebe11529295685
auto_bebe21529295689
auto_bebe31529295693

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments